Adres

Locatie adres
Sportpark de Roodloop
Uranusstraat 1
5081 TB Hilvarenbeek
Telefoon (013) 505-2173
info@hilvaria.nl

Openingstijden Kantine
Dinsdagavond: 19:00u tot 23:00u
Donderdagavond: 18:30u tot 00:00u
Zaterdag 08:00u tot 19:00u
Zondag 08:00u tot 19:00u 

Contactgegevens Bestuur/Commissies

 


Contactformulier

Hebt je een vraag / opmerking. Vul onderstaand formulier in en wij nemen z.s.m. contact met je op.

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Om spam te voorkomen vragen wij u om het onderstaande vierkantje aan te vinken en dan het contactformulier te versturen
Ongeldige invoer
Voorzitter (a.i.)

Voorzitter (a.i.)

Jan Hein van der Schoot
06-15432719
voorzitter@hilvaria.nl
Secretaris

Secretaris

Ton Hoosemans
06-21408436
info@hilvaria.nl
Penningmeester

Penningmeester

Anja Coppens
06-53800637
penningmeester@hilvaria.nl
Bestuurslid Accommodatie

Bestuurslid Accommodatie

Tim van Rijswijk
06-27562773
accommodatie@hilvaria.nl
Bestuurslid Voetbalzaken (a.i.);

Bestuurslid Voetbalzaken (a.i.);

Geert van dne Ackerveken
06-25088271
voetbalzaken@hilvaria.nl
Wedstrijdcoördinator Senioren

Wedstrijdcoördinator Senioren

Jack van Ham
06-23447980
jcj.vanham@caiway.nl
Voorzitter Jeugd

Voorzitter Jeugd

Jeugdsecretaris

Jeugdsecretaris

Leo van de Wal
06-13139707
jeugdsecretaris@hilvaria.nl
Technische zaken jeugdcommissie

Technische zaken jeugdcommissie

Erik Catsburg
06-54364017
tc.jeugd@hilvaria.nl
Lid jeugdcommisie

Lid jeugdcommisie

Jurgen Smits
06-21226731
lid.jeugd@hilvaria.nl
Ledenadministratie

Ledenadministratie

Peter Wijten
06-23728958
ledenadministratie@hilvaria.nl
Coördinator Dames

Coördinator Dames

Jack van de Klundert
06-52254080
dames@hilvaria.nl
Scheidsrechtercommissie

Scheidsrechtercommissie

Mark Kleinheerenbrink
013-5053813
scheidrechterscommissie@hilvaria.nl
Seniorencommissie

Seniorencommissie

Gert-Jan Maas
06-25189778
seniorencommissie@hilvaria.nl
Sponsorcommissie

Sponsorcommissie

Ton Hoosemans
06-21408436
sponsorcommissie@hilvaria.nl
Toernooicommissie

Toernooicommissie

Jos van der Bruggen
06-28128202
jeugdtoernooi@hilvaria.nl
Activiteitencommissie

Activiteitencommissie

Website

Website

Sjors van Laarhoven
06-51840035
webmaster@hilvaria.nl
Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon

Christel Abrahams
06-46606410
vertrouwen@hilvaria.nl
Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon

Ad Ansems
06-81153710
vertrouwen@hilvaria.nl
Vrijwilligerscommissie

Vrijwilligerscommissie

Mark Kleinheerenbrink en Frans Hessel

vrijwilligers@hilvaria.nl
 

 

Siteontwerp en realisatie Van Laarhoven Websites