Bestuur / Commissies

Behoorlijk bestuur

Voorzitter

Voorzitter

Hans Leijten
06-53537931
voorzitter@hilvaria.nl
Secretaris

Secretaris

Peter Wijten
06-23728958
info@hilvaria.nl
Penningmeester (Waarnemend)

Penningmeester (Waarnemend)

Anja Coppens
06-53800637
penningmeester@hilvaria.nl
Bestuurslid Accommodatie

Bestuurslid Accommodatie

Tim van Rijswijk
06-27562773
accommodatie@hilvaria.nl
Bestuurslid Faciliteiten

Bestuurslid Faciliteiten

Ton Hoosemans
06-21408436
faciliteiten@hilvaria.nl
Voorzitter Jeugd (waarnemend)

Voorzitter Jeugd (waarnemend)

Leo van de Wal
06-13139707
jeugdvoorzitter@hilvaria.nl
Jeugdsecretaris

Jeugdsecretaris

Peter van de Sande
013-5051566
jeugdcommissie@hilvaria.nl
Technische zaken jeugdcommissie

Technische zaken jeugdcommissie

Erik Catsburg
06-54364017
tc.jeugd@hilvaria.nl
Lid jeugdcommisie

Lid jeugdcommisie

Jurgen Smits
06-21226731
lid.jeugd@hilvaria.nl
Coördinator Dames

Coördinator Dames

Jack van de Klundert
06-52254080
dames@hilvaria.nl
Scheidsrechtercommissie

Scheidsrechtercommissie

Mark Kleinheerenbrink
013-5053813
scheidrechterscommissie@hilvaria.nl
Seniorencommissie

Seniorencommissie

Peter Wijten
06-23728958
seniorencommissie@hilvaria.nl
Sponsorcommissie

Sponsorcommissie

Ton Hoosemans
06-21408436
sponsorcommissie@hilvaria.nl
Toernooicommissie

Toernooicommissie

Jos van der Bruggen
06-28128202
jeugdtoernooi@hilvaria.nl
Website

Website

Sjors van Laarhoven
06-51840035
webmaster@hilvaria.nl
Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon

Christel Abrahams
06-46606410
vertrouwen@hilvaria.nl
Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon

Ad Ansems
06-81153710
vertrouwen@hilvaria.nl
Vrijwilligerscommissie

Vrijwilligerscommissie

Mark Kleinheerenbrink en Frans Hessel

vrijwilligers@hilvaria.nl
 

Bestuur

Voorzitter
Hans Leijten
06-53537931
leijten5@outlook.com

Secretaris
Peter Wijten
013-5054157
peterwijten@gmail.com

Penningmeester:
Vacant

Voorzitter jeugd
Maarten Wijten
06-10537091
maartenwijten@hotmail.com

Voorzitster dames
Maaike Walschots
06-28236038
maaikewalschots@caiway.net

Bestuurslid selectiezaken/sponsorcommissie
Ton Hoosemans
06-21408436
fam.hoosemans@caiway.nl

Bestuurslid activiteitencommissie:
-

Jeugdcommissie

Voorzittter
Maarten Wijten
06-10537091
maartenwijten@hotmail.com

Jeugdsecretaris
Peter van de Sande
013-5051566
peerkevandes@hetnet.nl

Lid technische zaken
Rene de Groot
06-53985316
rene5081gc@live.nl

Wedstrijdsecretaris
Jurgen van Dongen
06-23871654
jurgen_van_dongen@hotmail.com

Algemeen lid
Dick Nijenhuis
013-5054557
dicknijenhuis@live.nl

 


Jeugdcoordinator (behoort niet tot de jeugdcommissie)
Arno Timmermans
013-5052980
arnotimmermans@caiway.nl


Contactpersonen overige commissies

Activiteitencommissie:
-
Scheidsrechterscommissie
Mark Kleinheerenbrink
013-5053813
scheidsrechterscommissie@hilvaria.nl

Seniorencommissie
Peter Wijten
013-5054157
seniorencommissie@hilvaria.nl

Sponsorcommissie
Ton Hoosemans
06-21408436
sponsorcommissie@hilvaria.nl

Toernooicommissie
Rob Bekkers
013-5051766
jeugdtoernooi@hilvaria.nl

Website:
Sjors van Laarhoven
06-51840035
webmaster@hilvaria.nl

Kantine:
Ronals Oomens

 

Siteontwerp en realisatie Van Laarhoven Websites